O firmie

Firma „BW” Finanse opiera się na kilkunastoletnim doświadczeniu w zakresie prawno- finansowej obsługi przedsiębiorstw i osób fizycznych.
Jest firmą świadczącą kompleksowe usługi  z dziedziny  windykacji należności, obrotu wierzytelnościami, restrukturyzacją i oddłużaniem oraz finansowaniem inwestycji.

Od 1995 r. Spółka  działając jako pośrednik finansowy zajmuje się pozyskiwaniem kapitału dla firm, w szczególności w zakresie finansowania inwestycji związanych z nieruchomościami, jak i innych zobowiązań mających na celu zwiększenie płynności
finansowej w przedsiębiorstwie.


Od 2005 roku  firma zajmuje się problematyką wierzytelności  dbając o środki finansowe  Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę  w zakresie zarządzania wierzytelnościami i  związanych z nimi procedur prawno- finansowych.
Rosnąca ilość zawieranych przez nas umów oraz pozytywne oceny naszych stałych klientów dały nam wizerunek partnera godnego zaufania.
Nasi stali klienci cenią nas za:

  • Skuteczność
  • Pełną dostępność
  • Kompleksowość oferty
  • Działania oparte na sprawdzonych metodach i kilkuletniej praktyce wspierane zastosowaniem najnowocześniejszych technik
  • Szczegółowa analizę i opracowanie indywidualnej koncepcji prowadzenia każdej sprawy

W filozofię naszego funkcjonowania świadomie wpisany jest ciągły rozwój, dlatego nie boimy się zmian i systematycznie podejmujemy kroki, zmierzające do ulepszenia naszej działalności w każdym jej aspekcie.
Dokładamy wszelkich starań by jak najlepiej dbać o interesy naszych klientów, każdego z nich traktując indywidualnie.


Podejmując się wszelkich powierzonych nam zadań zawsze mamy na uwadze dobro Naszego Klienta . Gwarantujemy profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań, terminowość i dyspozycyjność w każdej sytuacji.
Wiedza i fachowość naszej kadry jest gwarancją prawidłowej, rzetelnej i kompleksowej obsługi.


Przed firmą stają kolejne wyzwania i ambitne plany. Strategia naszego działania zakłada bowiem stałe budowanie przewagi konkurencyjnej, realizacje nowych projektów oraz stałe umacnianie pozycji na rynku.

 

Giełda wierzytelności

 

Szukasz szybkiego i prostego rozwiązania problemu z dłużnikiem lub informacji o nim skorzystaj z Giełdy Wierzytelności.


giełda wierzytelnosci

Windykacja należności

 

Windykację prowadzimy na terenie całej Polski. Poprzez bezpośredni kontakt zmieniamy rzeczywistość na korzyść Wierzycieli.


windykacja naleznosci

Porady prawne

 

Potrzebujesz profesjonalnej opieki prawnej zacznij współpracę z nami. Realizujemy sprawy zarówno wynikające z obrotu gospodarczego, jak i cywilnego. Zostałeś pokrzywdzony przyjdź po odszkodowanie!

porady prawne