Giełda Wierzytelności


Tutaj możesz zweryfikować czy kontrahent jest zadłużony, ma niespłacone zobowiązania, odnaleźć czyjś dług, zdopingować dłużnika do zapłaty,  ostrzec innych przed nieuczciwym partnerem, dokonać transakcji kupna-sprzedaży czy też zlecić nam przeprowadzenie takiej
Jeśli Twój dłużnik nie wywiązuje się długo z zobowiązań, które ma wobec Ciebie oraz podejrzewasz, że ich uregulowanie w ogóle nie nastąpi wówczas warto skorzystać i z tego typu rozwiązania.

Korzystanie z Giełdy Wierzytelności nie jest skomplikowane i co najważniejsze, nic nie kosztuje. Wpisu do rejestru długów może dodać każdy zainteresowany, po wypełnieniu gospodarczych i osób formularza zgłoszeniowego. Warunkiem umieszczenia wpisu jest akceptacja regulaminu, który udostępniony zostanie po dokonaniu zgłoszenia. Próbowałeś wszystkich sposobów i wciąż nie wiesz jak odzyskać swoje pieniądze? Upublicznij dane dłużników. Dopisz ich do listy i podziel się swoimi doświadczeniami na forum. Do Twojej dyspozycji oddajemy również wyszukiwarkę dłużników, w której z łatwością zweryfikujesz informacje na temat konkretnej firmy czy osoby. Skorzystaj z naszej internetowej giełdy wierzytelności i walcz z nieuczciwością!

Tworząc nasz serwis, dołożyliśmy wszelkich starań, aby jego obsługa była prosta i bezproblemowa. Z pewnością każda osoba poradzi sobie z wystawieniem długu na sprzedaż oraz kupnem wierzytelności. Jeśli jednak jakaś kwestia będzie dla Ciebie niejasna, skontaktuj się z nami. Służymy kompleksowym wsparciem. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Tutaj także możesz odsprzedać nam swój dług. Kupimy go, wypełnij tylko zgłoszenie, a skontaktujemy się z Tobą.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wystaw swoją wierzytelność na naszą Giełdę Wierzytelności.
Wystawione wierzytelności będą dla wszystkich widoczne.

GIEŁDA WIERZYTELNOŚĆI - SPRAWDŹ

 

Giełda wierzytelności

 

Szukasz szybkiego i prostego rozwiązania problemu z dłużnikiem lub informacji o nim skorzystaj z Giełdy Wierzytelności.


giełda wierzytelnosci

Windykacja należności

 

Windykację prowadzimy na terenie całej Polski. Poprzez bezpośredni kontakt zmieniamy rzeczywistość na korzyść Wierzycieli.


windykacja naleznosci

Porady prawne

 

Potrzebujesz profesjonalnej opieki prawnej zacznij współpracę z nami. Realizujemy sprawy zarówno wynikające z obrotu gospodarczego, jak i cywilnego. Zostałeś pokrzywdzony przyjdź po odszkodowanie!

porady prawne